Stamboom Eijsermans » Nicolaas Josephus Smulders (1881-1964)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Josephus Smulders 


Gezin van Nicolaas Josephus Smulders

(1) Hij is getrouwd met Anthonia Catharina Maria Geerts.

Zij zijn getrouwd op 6 juli 1910 te Tilburg, hij was toen 29 jaar oud.

BruidegomNicolaas Josephus Smulders
Leeftijd29
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomJohannes Cornelis Smulders
Moeder bruidegomJohanna Pijnenburg
BruidAnthonia Catharina Maria Geerts
Leeftijd25
GeboorteplaatsDordrecht
Vader bruidJosef Theodorus Geerts
Moeder bruidHelena Allegonda Quitter
Datum huwelijk06-07-1910
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1910
Toegangsnr.550
Inv.nr.3045
Aktenummer180

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Maria Geerdina van Roosmalen.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1919 te Tilburg, hij was toen 38 jaar oud.

BruidegomNicolaas Josephus Smulders
Leeftijd38
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomJohannes Cornelis Smulders
Moeder bruidegomJohanna Pijnenburg
BruidMaria Geerdina van Roosmalen
Leeftijd37
GeboorteplaatsOosterhout
Vader bruidFranciscus van Roosmalen
Moeder bruidGeertruida Raaijmakers
Datum huwelijk06-08-1919
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1919
Toegangsnr.550
Inv.nr.3053
Aktenummer300
DiversenAkte bevat meer informatie.

(3) Hij is getrouwd met Jannetta Juliana Walker.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1925 te Tilburg, hij was toen 44 jaar oud.

BruidegomNicolaas Josephus Smulders
Leeftijd44
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomJohannes Cornelis Smulders
Moeder bruidegomJohanna Pijnenburg
BruidJannetta Juliana Walker
Leeftijd56
GeboorteplaatsLemmer
Vader bruidJacobus Walker
Moeder bruidCatharina de Winter
Datum huwelijk10-08-1925
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1925
Toegangsnr.550
Inv.nr.3058
Aktenummer297
DiversenWeduwnaar eerst van Anthonia Catharina Maria Geerts. Daarna van Maria Geerdina van Roosmalen. Eerst gescheiden echtenote van Eeltje Zijlma daarna weduwe van Cornelis Ockerse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Josephus Smulders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Josephus Smulders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Josephus Smulders


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1881 lag rond de 5,9 °C. Er was 18 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
    • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
    • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
  • De temperatuur op 10 augustus 1925 lag tussen 16,1 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 18,5 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
    • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 16 augustus 1964 lag tussen 9,6 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (57%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
    • 19 mei » Oprichting van het Secretariaat voor de niet-Christenen van de Romeinse Curie door paus Paulus VI en benoeming van kardinaal Paolo Marella tot president.
    • 25 mei » David Sutch vaart naar legerfort Shivering Sands om Radio Sutch te beginnen.
    • 6 juni » The Beatles geven het tweede van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 19 juni » Oprichting van profvoetbalclub SC Cambuur.
    • 8 augustus » De Rolling Stones treden voor het eerst in Nederland op, maar het concert in het Kurhaus wordt snel afgebroken na gewelddadigheden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smulders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smulders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smulders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smulders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I638249.php : benaderd 31 december 2025), "Nicolaas Josephus Smulders (1881-1964)".