Stamboom Eijsermans » Jacoba Maria van de Leur (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Jacoba Maria van de Leur 


Gezin van Jacoba Maria van de Leur

Zij is getrouwd met Adrianus Damen.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1935 te Waalwijk.

BruidegomAdrianus Damen
Leeftijd27
GeboorteplaatsLoon op Zand
Vader bruidegomGerardus Damen
Moeder bruidegomJohanna Knippels
BruidJacoba Maria van de Leur
Leeftijd30
GeboorteplaatsWaalwijk
Vader bruidCornelis van de Leur
Moeder bruidCornelia van Loon
Datum huwelijk13-07-1935
PlaatsWaalwijk
BronHuwelijksregister Waalwijk 1935
Toegangsnr.405
Inv.nr.623
Aktenummer32

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Maria van de Leur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Maria van de Leur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Maria van de Leur

Cornelia van Loon
± 1875-????

Jacoba Maria van de Leur
± 1905-????

1935

Adrianus Damen
± 1908-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1935 lag tussen 14,6 °C en 27,1 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.

Over de familienaam Van de Leur


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I637169.php : benaderd 28 december 2025), "Jacoba Maria van de Leur (± 1905-)".