Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Adriana Maria van den Hoven (± 1910-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Adriana Maria van den Hoven 


Gezin van Wilhelmina Adriana Maria van den Hoven

Zij is getrouwd met Franciscus Hubertus Antonius van Ierland.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1934 te Tilburg.

BruidegomFranciscus Hubertus Antonius van Ierland
Leeftijd25
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomAntonius Josephus van Ierland
Moeder bruidegomJoanna Maria Marinus
BruidWilhelmina Adriana Maria van den Hoven
Leeftijd24
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidPetrus Arnoldus van den Hoven
Moeder bruidGezina van Ganzewinkel
Datum huwelijk07-05-1934
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1934
Toegangsnr.405
Inv.nr.548
Aktenummer178

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Adriana Maria van den Hoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Adriana Maria van den Hoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Adriana Maria van den Hoven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1934 lag tussen 7,3 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
    • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
    • 9 oktober » Moord op koning Alexander I van Joegoslavië in Marseille tijdens een staatsbezoek aan Frankrijk. Ook de Franse minister van buitenlandse zaken Louis Barthou komt bij de aanslag om het leven.
    • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.

Over de familienaam Van den Hoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I637137.php : benaderd 26 februari 2026), "Wilhelmina Adriana Maria van den Hoven (± 1910-)".