Stamboom Eijsermans » Theodora Alphonsina Adriana Bosmans (1907-)

Persoonlijke gegevens Theodora Alphonsina Adriana Bosmans 

  • Zij is geboren op 2 juni 1907 in Schijndel.
    KindTheodora Alphonsina Adriana Bosmans
    Datum geboorte02-06-1907
    PlaatsSchijndel
    VaderAntonius Bosmans
    MoederJohanna Theresia Verheggen
    BronGeboorteregister Schijndel 1907
    Toegangsnr.550
    Inv.nr.3891
    Aktenummer99
    Akte datum03-06-1907
  • Een kind van Antonius Bosmans en Johanna Theresia Verheggen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 juli 2018.

Gezin van Theodora Alphonsina Adriana Bosmans

Zij is getrouwd met Dionisius Alouisius Antonius Roxs.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1931 te Schijndel, zij was toen 23 jaar oud.

BruidegomDionisius Alouisius Antonius Roxs
Leeftijd28
GeboorteplaatsSint-Oedenrode
Vader bruidegomAlbertus Dionisius Roxs
Moeder bruidegomHenriët Walthera de Gouw
BruidTheodora Alphonsina Adriana Bosmans
Leeftijd23
GeboorteplaatsSchijndel
Vader bruidAntonius Bosmans
Moeder bruidJohanna Theresia Verheggen
Datum huwelijk05-05-1931
PlaatsSchijndel
BronHuwelijksregister Schijndel 1931
Toegangsnr.550
Inv.nr.3896
Aktenummer15

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Alphonsina Adriana Bosmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora Alphonsina Adriana Bosmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Alphonsina Adriana Bosmans

Johanna van Nuenen
± 1821-????

Theodora Alphonsina Adriana Bosmans
1907-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1907 lag tussen 9,7 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 5 mei 1931 lag tussen 3,1 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosmans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I636876.php : benaderd 28 december 2025), "Theodora Alphonsina Adriana Bosmans (1907-)".