Stamboom Eijsermans » Joannes van den Broek (± 1915-)

Persoonlijke gegevens Joannes van den Broek 


Gezin van Joannes van den Broek

Hij is getrouwd met Maria Josefina Adriana Verweijmeren.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1940 te Tilburg.

BruidegomJoannes van den Broek
Leeftijd25
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomJosephus Cornelius van den Broek
Moeder bruidegomFranciscus Maria Nijs
BruidMaria Josefina Adriana Verweijmeren
Leeftijd26
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidPetrus Cornelis Alphonsus Verweijmeren
Moeder bruidJosephina Maria Ursula Graafmans
Datum huwelijk26-10-1940
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1940
Toegangsnr.405
Inv.nr.554
Aktenummer596

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes van den Broek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes van den Broek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes van den Broek

Joannes van den Broek
± 1915-????

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1940 lag tussen -1,6 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De vliegers Noomen en De Vries halen in hun Fokker G.I-jachtkruiser een Whitley-bommenwerper van de Britse RAF neer die het Nederlandse luchtruim schendt.
    • 23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
    • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
    • 13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
    • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.

Over de familienaam Van den Broek


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I636643.php : benaderd 28 december 2025), "Joannes van den Broek (± 1915-)".