Stamboom Eijsermans » Anna Maria Hendrika Zandbergen (± 1910-)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Hendrika Zandbergen 


Gezin van Anna Maria Hendrika Zandbergen

Zij is getrouwd met Franciscus Maria van Eerdewijk.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1942 te Tilburg.

BruidegomFranciscus Maria van Eerdewijk
Leeftijd33
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomJohannes Cornelis van Eerdewijk
Moeder bruidegomAntoinetta Louisa Beumer
BruidAnna Maria Hendrika Zandbergen
Leeftijd32
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidJacobus Frederik Zandbergen
Moeder bruidAnna Maria Adriana Neggers
Datum huwelijk03-08-1942
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1942
Toegangsnr.405
Inv.nr.556
Aktenummer554

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Hendrika Zandbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Hendrika Zandbergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Hendrika Zandbergen

Anna Maria Hendrika Zandbergen
± 1910-????

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1942 lag tussen 13,0 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • 9 juli » 9 leden van de verzetsgroep De Oranjewacht, samen met de groep Geuzen van Bernard IJzerdraat uit Schiedam de eerste Nederlandse verzetsgroep worden gefusilleerd door de Duitsers in Fort bij Rijnauwen bij Bunnik. Onder de doden is de oprichter van de groep, Piet Hoefsloot.
    • 23 augustus » De Slag om Stalingrad begint.
    • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
    • 12 november » Het Britse Achtste Leger onder generaal en later veldmaarschalk Bernard Montgomery neemt Tobroek in.

Over de familienaam Zandbergen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I634820.php : benaderd 27 december 2025), "Anna Maria Hendrika Zandbergen (± 1910-)".