Stamboom Eijsermans » Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk (± 1894-????)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk 


Gezin van Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk

Zij is getrouwd met Franciscus Gerardus de Fluiter.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1915 te Tilburg.

BruidegomFranciscus Gerardus de Fluiter
Leeftijd26
GeboorteplaatsAlmelo
Vader bruidegomJacobus Cornelis de Fluiter
Moeder bruidegomHendrieka Elhorst
BruidMaria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk
Leeftijd21
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidJohannes Cornelis van Eerdewijk
Moeder bruidAntoinetta Louisa Beumer
Datum huwelijk01-06-1915
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1915
Toegangsnr.550
Inv.nr.3049
Aktenummer116

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk

Johannes Beumer
± 1840-????
Catharina Roosen
± 1840-????

Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk
± 1894-????

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1915 lag tussen 3,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.

Over de familienaam Van Eerdewijk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I634805.php : benaderd 29 december 2025), "Maria Catharina Wilhelmina van Eerdewijk (± 1894-????)".