Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Theodora Maria Knegtel (1871-1926)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Theodora Maria Knegtel 

  • Zij is geboren op 14 augustus 1871 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 25 augustus 1926 in 's-Hertogenbosch, zij was toen 55 jaar oud.
    OverledeneWilhelmina Theodora Maria Knegtel
    Datum overlijden25-08-1926
    Plaats's-Hertogenbosch
    GeslachtVrouw
    Relatieechtgenote van Gerardus Wilhelmus Maria Crebolder. mg Krijbolder
    VaderLeonardus Nicolaas Knegtel
    MoederCatharina Helena Latour
    BronOverlijdensregister 1926
    Toegangsnr.550
    Inv.nr.4108
    Aktenummer556
  • Een kind van Leonardus Nicolaas Knegtel en Catharina Helena Latour
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juni 2018.

Gezin van Wilhelmina Theodora Maria Knegtel

Zij is getrouwd met Gerardus Wilhelmus Maria Krijbolder.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1896 te Tilburg, zij was toen 25 jaar oud.

BruidegomGerardus Wilhelmus Maria Krijbolder
Geboorteplaats's-Hertogenbosch
Vader bruidegomJacobus Crebolder alias Krijbolder
Moeder bruidegomJohanna Smits
BruidWilhelmina Theodora Maria Knegtel
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidLeonardus Nicolaas Knegtel
Moeder bruidCatharina Helena Latour
Datum huwelijk14-10-1896
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1896
Toegangsnr.50
Inv.nr.7745
Aktenummer237
DiversenAkte bevat meer informatie.
--------------------------------------------------
BruidegomGerardus Wilhelmus Maria Crebolder
Geboorteplaats's-Hertogenbosch
Geboortedatum22-08-1861
Vader bruidegomJacobus Crebolder alias Krijbolder
Moeder bruidegomJohanna Smits
BruidWilhelmina Theodora Maria Knegtel
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum14-08-1871
Vader bruidLeonardus Nicolaas Knegtel
Moeder bruidCatharina Helena Latour
Datum huwelijk14-10-1896
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1896
Toegangsnr.50
Inv.nr.7745
Aktenummer237

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Theodora Maria Knegtel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Theodora Maria Knegtel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Theodora Maria Knegtel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 augustus 1871 lag rond de 25,5 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 14 oktober 1896 lag rond de 8,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
  • De temperatuur op 25 augustus 1926 lag tussen 15,1 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Knegtel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knegtel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knegtel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knegtel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I634757.php : benaderd 6 oktober 2026), "Wilhelmina Theodora Maria Knegtel (1871-1926)".