Stamboom Eijsermans » Antonius Gerardus van Hooijdonk (± 1883-????)

Persoonlijke gegevens Antonius Gerardus van Hooijdonk 


Gezin van Antonius Gerardus van Hooijdonk

Hij is getrouwd met Cornelia Adriana Arnolda Huijbregts.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1913 te Alphen en Riel.

Huwelijksakte Antonius Gerardus van Hooijdonk 19-05-1913 Alphen en Riel
Gemeente Alphen en Riel
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1913
Code ALRL_H_1913
Periode register 1913
Aktenummer 7
Plaats Alphen en Riel
Datum 19-05-1913

Bruidegom Antonius Gerardus van Hooijdonk
Geboorteplaats Ginneken en Bavel
Leeftijd 30 jaar

Bruid Cornelia Adriana Arnolda Huijbregts
Geboorteplaats Alphen en Riel
Leeftijd 29 jaar

Vader bruidegom Martinus van Hooijdonk

Moeder bruidegom Maria Naalden

Vader bruid Jan Baptist Huijbregts

Moeder bruid Anna Catharina Hendrikx

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Gerardus van Hooijdonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Gerardus van Hooijdonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Gerardus van Hooijdonk

Antonius Gerardus van Hooijdonk
± 1883-????

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1913 lag tussen 4,1 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.

Over de familienaam Van Hooijdonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I63423.php : benaderd 27 december 2025), "Antonius Gerardus van Hooijdonk (± 1883-????)".