Stamboom Eijsermans » Joannes Baptist Schuurkes (± 1911-)

Persoonlijke gegevens Joannes Baptist Schuurkes 


Gezin van Joannes Baptist Schuurkes

Hij is getrouwd met Maria Francina Petronella Oppermans.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1942 te Tilburg.

BruidegomJoannes Baptist Schuurkes
Leeftijd31
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomJoannes Corenlius Schuurkes
Moeder bruidegomHenrica Petronella Spijkers
BruidMaria Francina Petronella Oppermans
Leeftijd28
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidMartinus Jacobus Franciscus Oppermans
Moeder bruidCornelia Oerlemans
Datum huwelijk24-11-1942
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1942
Toegangsnr.405
Inv.nr.556
Aktenummer912

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Baptist Schuurkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Baptist Schuurkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Baptist Schuurkes

Joannes Baptist Schuurkes
± 1911-????

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 november 1942 lag tussen -3,8 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Laagste minimumtemperatuur in Nederland ooit gemeten (-27,4 °C), te Winterswijk.
    • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
    • 15 augustus » Voor het eerst worden in Nederland door de Duitse bezetter gijzelaars gefusilleerd als represaille of vergeldingsmaatregel. De slachtoffers zijn Robert Baelde, Willem Ruys, Otto Ernst Gelder, graaf van Limburg-Stirum, Christoffel Bennekers en Alexander baron Schimmelpenninck van der Oye.
    • 22 augustus » Brazilië verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.
    • 6 december » De RAF bombardeert de Philipsfabrieken in Eindhoven om de levering van goederen aan de Duitsers te laten stagneren.

Over de familienaam Schuurkes


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I633758.php : benaderd 27 december 2025), "Joannes Baptist Schuurkes (± 1911-)".