Stamboom Eijsermans » Wilhelmus van Iersel (± 1871-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus van Iersel 


Gezin van Wilhelmus van Iersel

Hij is getrouwd met Maria Anna Raaijmakers.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1905 te Tilburg.

BruidegomWilhelmus van Iersel
Leeftijd34
GeboorteplaatsLoon op Zand
Vader bruidegomWillem van Iersel
Moeder bruidegomHendrika Dekkers
BruidMaria Anna Raaijmakers
Leeftijd28
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidCornelis Raaijmakers
Moeder bruidJohanna Maria van Beurden
Datum huwelijk07-06-1905
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1905
Toegangsnr.550
Inv.nr.3042
Aktenummer154

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus van Iersel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus van Iersel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus van Iersel

Adriaan van Iersel
± 1800-????

Wilhelmus van Iersel
± 1871-????

1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juni 1905 lag tussen 9,9 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.

Over de familienaam Van Iersel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I632879.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmus van Iersel (± 1871-????)".