Stamboom Eijsermans » Maria Cornelia Anna Adriana Beerens (1902-)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Anna Adriana Beerens 


Gezin van Maria Cornelia Anna Adriana Beerens

Zij is getrouwd met Petrus Johannes Cornelius de Beer.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1932 te Tilburg, zij was toen 29 jaar oud.

Bruidegom Petrus Johannes Cornelius de Beer
Leeftijd 32
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruidegom Petrus Josephus de Beer
Moeder bruidegom Anna Maria Norberta de Jong
Bruid Maria Cornelia Anna Adriana Beerens
Leeftijd 29
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruid Andreas Beerens
Moeder bruid Maria Antonetta Norberta van Iersel
Datum huwelijk 31-05-1932
Plaats Tilburg

Bron Huwelijksregister Tilburg 1932
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 3061
Aktenummer 192

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia Anna Adriana Beerens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Cornelia Anna Adriana Beerens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia Anna Adriana Beerens

Maria Cornelia Anna Adriana Beerens
1902-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juli 1902 lag tussen 8,0 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 31 mei 1932 lag tussen 9,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beerens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beerens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beerens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beerens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I629845.php : benaderd 28 december 2025), "Maria Cornelia Anna Adriana Beerens (1902-)".