Stamboom Eijsermans » Adrianus Josephus Dielissen (± 1892-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus Josephus Dielissen 


Gezin van Adrianus Josephus Dielissen

Hij is getrouwd met Pitronella Cornelia Wolfs.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1914 te Tilburg.

Bruidegom Adrianus Josephus Dielissen
Leeftijd 22
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruidegom Christianus Ludovicus Dielissen
Moeder bruidegom Maria Elisabeth Kwinten
Bruid Pitronella Cornelia Wolfs
Leeftijd 20
Geboorteplaats Moergestel
Vader bruid Lourentius Wolfs
Moeder bruid Maria Catharina van Opstal
Datum huwelijk 14-01-1914
Plaats Tilburg

Bron Huwelijksregister Tilburg 1914
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 3048
Aktenummer 19

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Josephus Dielissen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Josephus Dielissen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Josephus Dielissen

Adrianus Josephus Dielissen
± 1892-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1914 lag tussen -5,3 °C en -2,4 °C en was gemiddeld -4,1 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.

Over de familienaam Dielissen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I629476.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus Josephus Dielissen (± 1892-????)".