Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Josephina Thal (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Josephina Thal 


Gezin van Johanna Maria Josephina Thal

Zij is getrouwd met Petrus Antonius Franciscus Wellens.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1932 te Tilburg.

Bruidegom Petrus Antonius Franciscus Wellens
Leeftijd 29
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruidegom Franciscus Bartholomeus Wellens
Moeder bruidegom Hendrina Maria Nillesen
Bruid Johanna Maria Josephina Thal
Leeftijd 27
Geboorteplaats Tilburg
Vader bruid Michael Thal
Moeder bruid Maria Theresia Brokken
Datum huwelijk 12-07-1932
Plaats Tilburg

Bron Huwelijksregister Tilburg 1932
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 3061
Aktenummer 267

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Josephina Thal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Josephina Thal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Josephina Thal

Cornelis Thal
1840-1909
Anna Smits
1836-1916
Michael Thal
1867-1942

Johanna Maria Josephina Thal
± 1905-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juli 1932 lag tussen 17,9 °C en 29,2 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.

Over de familienaam Thal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Thal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Thal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Thal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I628848.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna Maria Josephina Thal (± 1905-)".