Stamboom Eijsermans » Adrianus Cornelius Joseph van Hoof (1889-1958)

Persoonlijke gegevens Adrianus Cornelius Joseph van Hoof 

  • Hij is geboren op 1 januari 1889 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 27 september 1958 in Tilburg, hij was toen 69 jaar oud.
    Bidprentje Adrianus Cornelius Joseph van Hoof Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Registernaam Bidprentjes - Letter H

    Overledene Adrianus Cornelius Joseph van Hoof
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 01-01-1889
    Datum overlijden 27-09-1958

    Relatie Maria Barbara de Bont
  • Een kind van Leonardus van Hoof en Petronella Maria van Roessel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 januari 2012.

Gezin van Adrianus Cornelius Joseph van Hoof

Hij is getrouwd met Maria Barbara de Bont.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1913 te Tilburg, hij was toen 24 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.156
Inventarisnr: 3047
Gemeente: Tilburg
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 336
Datum: 04-11-1913
Bruidegom Adrianus Cornelius Joseph van Hoof
Geboorteplaats: Tilburg
Bruid Maria Barbara de Bont
Geboorteplaats: Tilburg
Vader bruidegom Leonardus van Hoof
Moeder bruidegom Petronella Maria van Roesel
Vader bruid Adriaan de Bont
Moeder bruid Barbara Beerens

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Cornelius Joseph van Hoof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Cornelius Joseph van Hoof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Cornelius Joseph van Hoof


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1889 lag rond de -2,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 4 november 1913 lag tussen 2,4 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
  • De temperatuur op 27 september 1958 lag tussen 7,9 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (23%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
    • 3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
    • 7 mei » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Nederlands Guyana of Suriname tot Bisdom Paramaribo.
    • 4 juli » Benoeming van Karol Wojtyła tot hulpbisschop van Krakau in Polen.
    • 15 juli » 5.000 Amerikaanse soldaten landen in Beiroet, om de pro-Westerse regering van Libanon te beschermen.
    • 17 september » De eerste aflevering van Pipo de Clown verschijnt op de Nederlandse televisie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hoof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hoof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hoof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hoof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I62848.php : benaderd 10 februari 2026), "Adrianus Cornelius Joseph van Hoof (1889-1958)".