Stamboom Eijsermans » Antonius Josephus Stanilaus Ackermans (± 1888-????)

Persoonlijke gegevens Antonius Josephus Stanilaus Ackermans 


Gezin van Antonius Josephus Stanilaus Ackermans

Hij is getrouwd met Elisabeth Nelemans.

Zij zijn getrouwd op 8 oktober 1928 te Breda.

BruidegomAntonius Josephus Stanilaus Ackermans
Leeftijd40
GeboorteplaatsGeertruidenberg
Vader bruidegomAntonius Ignatius Ackermans
Moeder bruidegomGerardina Mandos
BruidElisabeth Nelemans
Leeftijd38
GeboorteplaatsTeteringen
Vader bruidChristiaan Nelemans
Moeder bruidEngelina van Rijckevorsel
Datum huwelijk08-10-1928
PlaatsBreda
BronHuwelijksregister Breda 1928
Toegangsnr.550
Inv.nr.4683
Aktenummer253

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Josephus Stanilaus Ackermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Josephus Stanilaus Ackermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Josephus Stanilaus Ackermans

Agatha Hoos
± 1800-????
Hendricus Mandos
± 1803-1882

Antonius Josephus Stanilaus Ackermans
± 1888-????

1928

Elisabeth Nelemans
± 1890-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 oktober 1928 lag tussen 8,5 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.

Over de familienaam Ackermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I628091.php : benaderd 27 december 2025), "Antonius Josephus Stanilaus Ackermans (± 1888-????)".