Stamboom Eijsermans » Catharina van de Coevering (± 1790-????)

Persoonlijke gegevens Catharina van de Coevering 

  • Zij is geboren rond 1790.

Gezin van Catharina van de Coevering

Zij is getrouwd met Antonij Pennings.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Wilhelmina Pennings  1818-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van de Coevering?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van de Coevering

Catharina van de Coevering
± 1790-????


Antonij Pennings
± 1790-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Coevering


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I627388.php : benaderd 26 december 2025), "Catharina van de Coevering (± 1790-????)".