Stamboom Eijsermans » Christianus van Sambeek (-1866)

Persoonlijke gegevens Christianus van Sambeek 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt op 3 december 1792 in Oerle (gemeente Veldhoven).
    KindChristianus van Sambeek
    GeslachtMan
    Datum doop03-12-1792
    Plaats doopOerle
    VaderJacobus van Sambeek
    MoederAnna Catharina van Wetten
    GetuigeChristianus van Sambeek
    GetuigeAnna Janssen
    DeelRooms-Katholiek doopboek 1697-1810
    PlaatsOerle
    Toegangsnr.8085
    Inv.nr.3
    Folio/pagina126
    ReligieRK
    DiversenDatum dagnummer 3 in de marge, dagnummer 22 voor de maandnaam.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 12 maart 1866 in Oerle (gemeente Veldhoven).
    OverledeneChristiaan van Sambeek
    Datum overlijden12-03-1866
    PlaatsOerle
    GeslachtMan
    VaderJacobus van Sambeek
    MoederAnna Catharina van Wetten
    BronOverlijdensregister 1866
    Toegangsnr.50
    Inv.nr.5655
    Aktenummer5
  • Een kind van Jacobus van Sambeek en Johanna Catharina van Wetten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 augustus 2016.

Gezin van Christianus van Sambeek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christianus van Sambeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christianus van Sambeek

Hendrina van Son
± 1730-????

Christianus van Sambeek
-1866


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 december 1792 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
  • De temperatuur op 12 maart 1866 lag rond de 5,4 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
    • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Sambeek


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I626969.php : benaderd 28 december 2025), "Christianus van Sambeek (-1866)".