Stamboom Eijsermans » Cornelis Martinus Paaijmans (1884-1905)

Persoonlijke gegevens Cornelis Martinus Paaijmans 


Gezin van Cornelis Martinus Paaijmans


Notities over Cornelis Martinus Paaijmans

Cornelis Martinus Paaijmans , geboren op 17-05-1884 om 05:00 in Loon op Zand. Van de geboorte is aangifte gedaan op 17-05-1884 [bron: Loon op Zand Geboorteregister Aktenr: 96].
Bij de geboorteaangifte van Cornelis was de volgende getuige aanwezig: Lucas Paaijmans (1851-1894) [vader]. Cornelis is overleden op 27-03-1905 om 18:00 in Loon op Zand, 20 jaar oud.
Van het overlijden is aangifte gedaan op 28-03-1905 [bron: Loon op Zand Overlijdensregister Aktenr: 54].
Notitie bij overlijden van Cornelis: Overledene: Cornelis Martinus Paaijmansformatie Centrum

Cornelis bleef ongehuwd.
Beroep: schoenmaker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Martinus Paaijmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Martinus Paaijmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Martinus Paaijmans

Cornelis Martinus Paaijmans
1884-1905


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1884 lag rond de 15,4 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 27 maart 1905 lag tussen 3,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1866 » Erik Satie, Frans componist en pianist († 1925)
  • 1870 » Newton Moore, 8 premier van West-Australië (overleden 1936
  • 1883 » Cor Bruijn, Nederlands schrijver van streekromans († 1978)
  • 1889 » Alfonso Reyes, Mexicaans schrijver († 1959)
  • 1898 » Karl Mauss, Duits generaal († 1959)
  • 1904 » Jean Gabin, Frans filmacteur († 1976)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Paaijmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I626305.php : benaderd 28 december 2025), "Cornelis Martinus Paaijmans (1884-1905)".