Stamboom Eijsermans » Margaretha Christina Verspaandonk (± 1907-)

Persoonlijke gegevens Margaretha Christina Verspaandonk 


Gezin van Margaretha Christina Verspaandonk

Zij is getrouwd met Cornelis van Limpt.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1930 te Hooge en Lage Mierde.

Bruidegom Cornelis van Limpt
Leeftijd 26
Geboorteplaats Reusel
Vader bruidegom Peter van Limpt
Moeder bruidegom Maria van Kemenade
Bruid Margaretha Christina Verspaandonk
Leeftijd 23
Geboorteplaats Hooge en Lage Mierde
Vader bruid Christiaan Verspaandonk
Moeder bruid Maria Catharina Meulendijks
Datum huwelijk 30-04-1930
Plaats Hooge en Lage Mierde

Bron Huwelijksregister Hooge en Lage Mierde 1930
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 2007
Aktenummer 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Christina Verspaandonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Christina Verspaandonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Christina Verspaandonk

Margaretha Christina Verspaandonk
± 1907-????

1930

Cornelis van Limpt
± 1904-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1930 lag tussen 3,3 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.

Over de familienaam Verspaandonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I625963.php : benaderd 28 december 2025), "Margaretha Christina Verspaandonk (± 1907-)".