Stamboom Eijsermans » Adriaan van de Weijer (± 1875-????)

Persoonlijke gegevens Adriaan van de Weijer 


Gezin van Adriaan van de Weijer

Hij is getrouwd met Johanna Maria van Morkhoven.

Zij zijn getrouwd op 6 november 1901 te Udenhout.

Bruidegom Adriaan van de Weijer
Geboorteplaats Udenhout
Vader bruidegom Peter van de Weijer
Moeder bruidegom Anna Maria Boers
Bruid Johanna Maria van Morkhoven
Geboorteplaats Udenhout
Vader bruid Peter van Morkhoven
Moeder bruid Petronella van de Voort
Datum huwelijk 06-11-1901
Plaats Udenhout

Bron Huwelijksregister Udenhout 1901
Toegangsnr. 50
Inv.nr. 8121
Aktenummer 20
Diversen Akte bevat meer informatie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan van de Weijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan van de Weijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan van de Weijer

Anna Maria Boers
± 1850-????

Adriaan van de Weijer
± 1875-????

1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 november 1901 lag tussen -5,8 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (21%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.

Over de familienaam Van de Weijer


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I625408.php : benaderd 28 december 2025), "Adriaan van de Weijer (± 1875-????)".