Stamboom Eijsermans » Adriana Antonia van Rooij (-1938)

Persoonlijke gegevens Adriana Antonia van Rooij 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 11 oktober 1938 in Hilvarenbeek.
    OverledeneAdriana Antonia van Rooij
    Datum overlijden11-10-1938
    PlaatsHilvarenbeek
    GeslachtVrouw
    Relatieechtgenote van Jan Baptist Scheirs
    VaderJohannes Cornelis van Rooij
    MoederMaria Vermons
    BronOverlijdensregister Hilvarenbeek 1938
    Toegangsnr.405
    Inv.nr.316
    Aktenummer37
    Akte datum1938
  • Een kind van Johannes Cornelis van Rooij en Maria Vermons
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 maart 2016.

Gezin van Adriana Antonia van Rooij

Zij is getrouwd met Jan Baptist Scheirs.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1918 te Hilvarenbeek.

BruidegomJan Baptist Scheirs
GeboorteplaatsHeist-op-den-Berg (België)
Vader bruidegomLudovicus Scheirs
Moeder bruidegomSophia Emerentiaan van Nuffelen
BruidAdriana Antonia van Rooij
Vader bruidJohannes Cornelis van Rooij
Moeder bruidMaria Vermons
Datum huwelijk13-05-1918
PlaatsHilvarenbeek
BronHuwelijksregister Hilvarenbeek 1918
Toegangsnr.550
Inv.nr.1677
Aktenummer7

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Antonia van Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Antonia van Rooij

Adriaan van Rooij
± 1798-????
Joanna Damen
1800-????
Augustinus Vermons
± 1807-????
Maria Vermons
1849-1902

Adriana Antonia van Rooij
-1938

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 mei 1918 lag tussen 2,7 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
  • De temperatuur op 11 oktober 1938 lag tussen 6,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rooij


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I624437.php : benaderd 22 februari 2026), "Adriana Antonia van Rooij (-1938)".