Stamboom Eijsermans » Maria Elizabeth Princen (1864-????)

Persoonlijke gegevens Maria Elizabeth Princen 


Gezin van Maria Elizabeth Princen

Zij is getrouwd met Ignatius Gerardus Cornelis Paijmans.

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1891 te Tilburg, zij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksregister 1891

Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakte
Datum: 05-10-1891
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Wilhelmus Paijmans
Moeder van de bruidegom
Maria Teurlings
Bruidegom
Ignatius Gerardus Cornelis Paijmans 34 jaar oud geboren op 23-01-1857 te Tilburg
Bruid
Maria Elizabeth Princen 27 jaar oud geboren op 02-04-1864 te Delden
Vader van de bruid
Franciscus Hubertus Princen
Moeder van de bruid
Aleida van Poorten
Meer
Bronvermelding

Huwelijksregister 1891, archiefnummer 16, Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957, aktenummer 171
Gemeente: Tilburg
Periode: 1891

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elizabeth Princen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Elizabeth Princen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elizabeth Princen

Aleida van Poorten
± 1835-????

Maria Elizabeth Princen
1864-????

1891

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1864 lag rond de 7,4 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
  • De temperatuur op 5 oktober 1891 lag rond de 15,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Princen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Princen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Princen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Princen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I621930.php : benaderd 23 oktober 2026), "Maria Elizabeth Princen (1864-????)".