De temperatuur op 6 december 1934 lag tussen 7,7 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
Dag van overlijden 3 februari 1935
De temperatuur op 3 februari 1935 lag tussen 1,3 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I620898.php : benaderd 15 oktober 2026), "Elisabeth "Liesje" Roosen (1934-1935)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.