Stamboom Eijsermans » Henricus van Hees (1897-????)

Persoonlijke gegevens Henricus van Hees 

  • Hij is geboren op 3 januari 1897 in Hilvarenbeek.
    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: geboorteakteDatum: 03-01-1897Plaats: Hilvarenbeek
    Zoon
    Henricus van Hees geboren op 03-01-1897 te Hilvarenbeek
    Vader
    Peter van Hees
    Moeder
    Johanna Cornelia van Hout
    Meer
    Bronvermelding

    Geboorteregister 1897, archiefnummer 908, inventarisnummer 10, aktenummer 1
    Gemeente: Hilvarenbeek
    Periode: 1897
  • Een kind van Peter van Hees en Johanna Cornelia van Hout
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 2015.

Gezin van Henricus van Hees

Hij is getrouwd met Johanna Berdina Dirks.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1927 te Diessen, hij was toen 30 jaar oud.

Huwelijksregister 1927

Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakte
Datum: 10-05-1927
Plaats: Diessen
Vader van de bruidegom
Peter van Hees
Moeder van de bruidegom
Johanna Cornelia van Hout
Bruidegom
Henricus van Hees 30 oud geboren te Hilvarenbeek
Bruid
Johanna Berdina Dirks 28 oud geboren te Oost-, West- en Middelbeers
Vader van de bruid
Waltherus Dirks
Moeder van de bruid
Johanna Maria Heuvelmans
Meer
Bronvermelding

Huwelijksregister 1927, archiefnummer 905, inventarisnummer 26, aktenummer 2
Gemeente: Diessen
Periode: 1927

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus van Hees?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus van Hees

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus van Hees

Henricus van Hees
1897-????

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 januari 1897 lag rond de -2,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 10 mei 1927 lag tussen 4,7 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hees

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hees.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hees.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hees (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I619618.php : benaderd 27 december 2025), "Henricus van Hees (1897-????)".