Stamboom Eijsermans » Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant (± 1390-± 1460)

Persoonlijke gegevens Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant 


Gezin van Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant

Hij is getrouwd met Jutte van Coelen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan Aertz van Zelant  ± 1450-± 1499 


Notities over Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant

Vrijgelaten door zijn vader op 04-04-1415. Bezat een huis aan de Vughtstraat te 's Hertogenbosch (1420), een landgoed te Schijndel (1430-1443), een landgoed te Boxtel (1430-1445), een landgoed te Vught (1445-1447). Was kiesgerechtigde van de Hertog van Brabant. Tevens leenman van de Hertog van Brabant, poorter van ’s Hertogenbosch, kerkmeester van St. Jacob in ’s Hertogenbosch.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant

Oda van Amelroy
± 1360-> 1390

Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant
± 1390-± 1460


Jutte van Coelen
± 1420-> 1450

Jan Aertz van Zelant
± 1450-± 1499

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Zelant


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I618922.php : benaderd 30 december 2025), "Arnould (Aert) Geraertsz van Zelant (± 1390-± 1460)".