Stamboom Eijsermans » Paulina Eugenia Maria van den Heuvel (± 1891-????)

Persoonlijke gegevens Paulina Eugenia Maria van den Heuvel 


Gezin van Paulina Eugenia Maria van den Heuvel

Zij is getrouwd met Antonius van Wezel.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1921 te Geldrop.

BruidegomAntonius van Wezel
Leeftijd43
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomAdriaan van Wezel
Moeder bruidegomJohanna Maria Vekemans
BruidPaulina Eugenia Maria van den Heuvel
Leeftijd30
GeboorteplaatsGeldrop
Vader bruidAdrianus Josephus Leonardus Maria van den Heuvel
Moeder bruidMaria Theresia Euphrasia van Roessel
Datum huwelijk01-02-1921
PlaatsGeldrop
BronHuwelijksregister Geldrop 1921
Toegangsnr.550
Inv.nr.1158
Aktenummer7

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulina Eugenia Maria van den Heuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Paulina Eugenia Maria van den Heuvel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Paulina Eugenia Maria van den Heuvel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 februari 1921 lag tussen -1,2 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito

Over de familienaam Van den Heuvel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I61776.php : benaderd 27 december 2025), "Paulina Eugenia Maria van den Heuvel (± 1891-????)".