Stamboom Eijsermans » Gerardus Schouten (± 1665-> 1728)

Persoonlijke gegevens Gerardus Schouten 

  • Hij is geboren rond 1665.
  • Hij is overleden na 1728 in den bosch.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 juli 2015.

Gezin van Gerardus Schouten

Hij is getrouwd met Helena Wallet.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Paulus Schouten  1700-1786 


Notities over Gerardus Schouten

Voornaam ook geschreven als GEERART. Hij is aanwezig als getuige bij de doop van kleindochter Joanna in 1723, en bij de doop van kleindochter Francisca van Die in 1728. Gerardus en Helena dopen hun vijf kinderen in Den Bosch : Helena (1689), Eva (1690), Georgius (1692), Paulus (1700) en Guilielma (onbekend).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Schouten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Schouten

Gerardus Schouten
± 1665-> 1728


Helena Wallet
± 1665-> 1720


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Schouten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schouten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schouten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schouten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I617030.php : benaderd 11 februari 2026), "Gerardus Schouten (± 1665-> 1728)".