Stamboom Eijsermans » Johanna Cornelia Maria van Hest (1906-1983)

Persoonlijke gegevens Johanna Cornelia Maria van Hest 


Gezin van Johanna Cornelia Maria van Hest

Zij is getrouwd met Johannes Franciscus van Gils.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1933 te Goirle, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Cornelia Maria van Hest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Cornelia Maria van Hest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Cornelia Maria van Hest


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 mei 1906 lag tussen 11,7 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 15,7 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
  • De temperatuur op 15 mei 1933 lag tussen 4,8 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
  • De temperatuur op 17 maart 1983 lag tussen 6,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 april » Studio Brussel begint aan zijn uitzendingen als Brusselse lokale radio.
    • 9 augustus » Rob Druppers wint Nederlands eerste medaille ooit bij de wereldkampioenschappen atletiek: zilver op de 800 meter. Hij doet dat in een nieuw Nederlands record: 1.44,20.
    • 17 augustus » In Blankenberge wordt een zesling geboren: Bruno, Tom, Jelle, Arne, Veerle en Lode zijn allen kerngezond.
    • 29 oktober » In Den Haag vindt de grootste demonstratie uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Aan de demonstratie tegen het plaatsen van kruisraketten in Nederland doen ongeveer 550.000 mensen mee.
    • 5 november » De Nobelprijs voor de Vrede gaat naar de Pool Lech Walesa, leider van de verboden vakbond Solidarność.
    • 11 december » Vijftigduizend vrouwen omcirkelen de kruisrakettenbasis Greenham Common in Engeland: sommigen proberen de hekken rond de basis neer te halen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hest

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hest.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hest.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hest (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I61307.php : benaderd 5 oktober 2026), "Johanna Cornelia Maria van Hest (1906-1983)".