Stamboom Eijsermans » Henrica Francisca van Hest (1887-1941)

Persoonlijke gegevens Henrica Francisca van Hest 

  • Zij is geboren op 12 september 1887 in Tilburg.
    Geboorteakte Henrica Francisca van Hest Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1887
    Code TLB_G_1887
    Periode register 1887
    Aktenummer 755

    Kind Henrica Francisca van Hest
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 12-09-1887
    Geslacht v

    Vader Johannes Cornelis van Hest

    Moeder Maria Anna Cornelia Venmans
  • Zij is overleden op 16 september 1941 in Tilburg, zij was toen 54 jaar oud.
    Overlijdensakte Henrica Francisca van Hest Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1941
    Code TLB_O_1941
    Periode register 1941
    Aktenummer 736

    Overledene Henrica Francisca van Hest
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 16-09-1941
    Geslacht v
    Leeftijd 54 jaar

    Relatie Eduardus Theodorus Antonius Leenhouwers

    Vader Johannes Cornelis van Hest

    Moeder Maria Anna Cornelia Venmans
  • Een kind van Johannes Cornelis van Hest en Maria Anna Cornelia Venmans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 april 2012.

Gezin van Henrica Francisca van Hest

Zij is getrouwd met Eduardus Theodorus Antonius Leenhouwers.

Zij zijn getrouwd op 18 januari 1916 te Tilburg, zij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksakte Eduardus Theodorus Antonius Leenhouwers 18-01-1916 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1916
Code TB_H_1916
Periode register 1916
Aktenummer 26
Plaats Tilburg
Datum 18-01-1916

Bruidegom Eduardus Theodorus Antonius Leenhouwers
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 28 jaar

Bruid Henrica Francisca van Hest
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 28 jaar

Vader bruidegom Adrianus Leenhouwers

Moeder bruidegom Cornelia Johanna van Rijen

Vader bruid Johannes Cornelis van Hest

Moeder bruid Maria Anna Cornelia Venmans

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica Francisca van Hest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrica Francisca van Hest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Francisca van Hest


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 september 1887 lag rond de 12,9 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
  • De temperatuur op 18 januari 1916 lag tussen 6,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 7,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
  • De temperatuur op 16 september 1941 lag tussen 7,7 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 21 januari » De Britten vallen Tobroek in Libië aan.
    • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
    • 25 maart » Joegoslavië sluit zich aan bij de asmogendheden; twee dagen later verlaat het land de As alweer.
    • 9 mei » De Duitse onderzeeboot U 110 wordt gekaapt door de Royal Navy waarbij codeboeken en Enigma-codeermachine worden buitgemaakt. Deze hielpen de codebrekers in Bletchley Park de Duitse codes te kraken.
    • 21 oktober » Massamoorden door de nazi's in onder meer Kragujevac.
    • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hest

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hest.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hest.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hest (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I61258.php : benaderd 27 september 2026), "Henrica Francisca van Hest (1887-1941)".