Stamboom Eijsermans » Hubertus Petersz Crijns (± 1683-1756)

Persoonlijke gegevens Hubertus Petersz Crijns 


Gezin van Hubertus Petersz Crijns

Hij is getrouwd met Anna Knaepen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Anna Catharina Crijns  1717-1772 


Notities over Hubertus Petersz Crijns

Hubertus was driemaal gehuwd: de eerste keer, op 25 januari 1708 te Bilzen met Elisabeth MOTMANS, 24 jaar oud, geboren op 11-12-1683 te Bilzen, overleden op 21-06-1709 te Bilzen op 25-jarige leeftijd, dochter van Paulus MOTMANS en Catharina HANSSEN. Zijn tweede huwelijk was op 24 november 1709 te Bilzen met Helena STOCKEN, overleden op 07-12-1710 te Bilzen. En zijn derde huwelijk tenslotte is op 14 juli 1711 te Bilzen met Anna KNAPEN.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus Petersz Crijns?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertus Petersz Crijns

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hubertus Petersz Crijns

Johannes Crijns
± 1615-> 1643
Catharina Compeers
± 1645-> 1686

Hubertus Petersz Crijns
± 1683-1756


Anna Knaepen
± 1687-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1756 lag rond de 7,0 °C. Er was 68 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: regen zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • Regentes Anna (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1759 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1756: Bron: Wikipedia
    • 18 februari » Een zware aardbeving bij Düren met een beving van 6,1 op de schaal van Richter, richt grote schade aan.
    • 15 mei » Begin van de Zevenjarige Oorlog.
    • 9 juni » De vijftien koningen, keizers en regenten van Timor, Roti, Solor en Soemba tekenen een verdrag waardoor het Nederlandse gouvernement de soevereiniteit verkrijgt.

Over de familienaam Crijns

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Crijns.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Crijns.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Crijns (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I611897.php : benaderd 15 oktober 2026), "Hubertus Petersz Crijns (± 1683-1756)".