Stamboom Eijsermans » Arnoldus Martinus van Beurden (1884-1965)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Martinus van Beurden 


Gezin van Arnoldus Martinus van Beurden

Hij is getrouwd met Wilhelmina Petronella Maria Spijkers.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 6 augustus 1912 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Arnoldus Martinus van Beurden

Beroep bij huwelijk: metselaar. Later werd hij vennoot in het aannemersbedrijf van de familie, en was medeverantwoordelijk voor de bouw van de vele kapitale huizen aan het Tilburgse Wilhelminapark. Daar woonde het gezin ook, op nummer 99.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Martinus van Beurden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Martinus van Beurden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Martinus van Beurden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 november 1884 lag rond de 5,9 °C. Er was 10 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 6 augustus 1912 lag tussen 7,7 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 8 oktober 1965 lag tussen 11,0 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 6 april » Vanaf Cape Kennedy wordt Early Bird gelanceerd, de eerste commerciële communicatie-satelliet.
    • 28 mei » Het rooms-katholieke aartsbisdom Westminster in Engeland wordt gesplitst in twee kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Westminster met drie bisdommen en het nieuwe Aartsbisdom Southwark met de bisdommen Plymouth en Portsmouth en het nieuwe Bisdom Arundel en Brighton.
    • 21 augustus » Het eerste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
    • 9 september » Tibet wordt een autonome regio van China.
    • 1 november » Eerste nummer van het Nederlandse tijdschrift Avenue ligt in de winkels.
    • 1 december » Blow-out van gasbron Sleen-2 bij 't Haantje (Coevorden), de enige blow-out in de geschiedenis van de Nederlandse gaswinning.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beurden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I610844.php : benaderd 15 oktober 2026), "Arnoldus Martinus van Beurden (1884-1965)".