Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Bernardus van de Zande (1894-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Bernardus van de Zande 

  • Hij is geboren op 16 mei 1894 in Tilburg.
    Geboorteregister 1894

    Bron: burgerlijke standregister
    Soort registratie: geboorteakte
    Datum: 16-05-1894

    Kind
    Wilhelmus Bernardus van de Zande geboren op 16-05-1894 te Tilburg
    Vader
    Petrus Adrianus van de Zande
    Moeder
    Johanna Quee

    Meer
    Bronvermelding
    Geboorteregister 1894, archiefnummer 16, inventarisnummer , aktenummer 492
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1894
  • Een kind van Petrus Adrianus van de Zande en Johanna Quee
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 augustus 2015.

Gezin van Wilhelmus Bernardus van de Zande

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Bernardus van de Zande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Bernardus van de Zande

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Bernardus van de Zande

Elisabeth Hapers
± 1848-1906
Bernardus Quee
± 1825-????
Antonet Hazenberg
± 1825-????
Johanna Quee
1863-????

Wilhelmus Bernardus van de Zande
1894-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1894 lag rond de 21,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Zande


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I609072.php : benaderd 27 december 2025), "Wilhelmus Bernardus van de Zande (1894-????)".