Stamboom Eijsermans » Adrianus Theodorus Albertus van Heertum (± 1908-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Theodorus Albertus van Heertum 


Gezin van Adrianus Theodorus Albertus van Heertum

Hij is getrouwd met Theodora Johanna Aldegonda Aerts.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1931 te Tilburg.

Huwelijksakte Adrianus Theodorus Albertus van Heertum 16-06-1931 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Registernaam Huwelijksregister 1931
Code TB_H_1931
Periode register 1931
Aktenummer 246
Plaats Tilburg
Datum 16-06-1931

Bruidegom Adrianus Theodorus Albertus van Heertum
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23 jaren

Bruid Theodora Johanna Aldegonda Aerts
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23 jaren

Vader bruidegom Christianus van Heertum

Moeder bruidegom Anna Maria Lucia Jongbloets

Vader bruid Petrus Josephus Aerts

Moeder bruid Petronella Vullings

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Theodorus Albertus van Heertum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Theodorus Albertus van Heertum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Theodorus Albertus van Heertum

Adrianus Theodorus Albertus van Heertum
± 1908-

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juni 1931 lag tussen 7,8 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.

Over de familienaam Van Heertum


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I608478.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus Theodorus Albertus van Heertum (± 1908-)".