Stamboom Eijsermans » Engelina Adriana Brands (1907-1976)

Persoonlijke gegevens Engelina Adriana Brands 

  • Zij is geboren op 22 december 1907 in Tilburg.
    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1907
    Code TB_G_1907
    Periode register1907
    Aktenummer1730
    Kind Engelina Adriana Brands
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum22-12-1907
    Geslachtv
    VaderMartinus Wilhelmus Brands
    MoederCecilia Petronella van Leeuwen
  • Zij is overleden op 25 januari 1976 in Tilburg, zij was toen 68 jaar oud.
    RegisternaamBidprentjes - Letter B
    Plaats Tilburg
    OverledeneEngelina Adriana Brands
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Geboortedatum22-12-1907
    Datum overlijden25-01-1976
    Geslacht v
    Relatie Joannes Henricus Hubertus Konings
    Geslacht m
  • Een kind van Martinus Wilhelmus Brands en Cecilia Petronella van Leeuwen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2013.

Gezin van Engelina Adriana Brands

Zij is getrouwd met Joannes Henricus Hubertus Konings.

Zij zijn getrouwd op 18 november 1930 te Tilburg, zij was toen 22 jaar oud.

GemeenteTilburg
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1930
Code TB_H_1930
Periode register1930
Aktenummer556
Plaats Tilburg
Datum 18-11-1930
Diversen Bruidegom is weduwnaar van Stephanie Maria Louisa Petronella Gooren.
BruidegomJoannes Henricus Hubertus Konings
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd 30 jaar
Bruid Engelina Adriana Brands
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd 22 jaar
Vader bruidegomHendrikus Konings
Moeder bruidegomAnna Maria Theeuwis
Vader bruidMartinus Wilhelmus Brands
Moeder bruidCecilia Petronella van Leeuwen

Notities over Engelina Adriana Brands

bevolkingsregister | Tilburg | Inv. nr. 1594 1910-1920 Deel 49 Willem II straat - Zuidoosterstraat Pagina 59 van 196

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelina Adriana Brands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engelina Adriana Brands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Engelina Adriana Brands


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 december 1907 lag tussen 5,8 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 18 november 1930 lag tussen -3,1 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
  • De temperatuur op 25 januari 1976 lag tussen -3,6 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (16%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » De Nederlandse schaatser Jan Roelof Kruithof vestigt het werelduurrecord op de schaats in Inzell: in één uur tijd schaatst hij 36971 m.
    • 19 juni » Huwelijk van koning Karel XVI Gustaaf van Zweden en Silvia Sommerlath in Stockholm.
    • 3 juli » Begin van Operatie Entebbe, een Israëlische actie om de passagiers te bevrijden uit een gekaapte Airbus van Air France op het vliegveld van Entebbe.
    • 20 juli » Brian Goodell scherpt bij de Olympische Spelen in Montreal zijn eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 15.02,40. Het oude record (15.06,66) stond sinds 21 juni 1976 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 5 oktober » Loe de Jong publiceert een vernietigend rapport over Friedrich Weinreb.
    • 10 oktober » In East Rutherford wordt het Giants Stadium officieel geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brands

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brands.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brands.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brands (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I608192.php : benaderd 11 februari 2026), "Engelina Adriana Brands (1907-1976)".