Stamboom Eijsermans » Petrus Cornelis Wilhelmus Brands (± 1911-1954)

Persoonlijke gegevens Petrus Cornelis Wilhelmus Brands 

  • Hij is geboren rond 1911 in Loon op Zand.
  • Hij is overleden op 30 juni 1954 in Tilburg.
    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamOverlijdensregister 1954
    Code TB_O_1954
    Periode register1954
    Aktenummer554
    OverledenePetrus Cornelis Wilhelmus Brands
    GeboorteplaatsLoon op Zand
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden30-06-1954
    Geslachtm
    Leeftijd43 jaren
    RelatieJacoba Maria Brok
    VaderWilhelmus Brands
    MoederArnolda Maria van Loon
  • Een kind van Wilhelmus Brands en Arnolda Maria van Loon
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 mei 2014.

Gezin van Petrus Cornelis Wilhelmus Brands

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Cornelis Wilhelmus Brands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Cornelis Wilhelmus Brands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Cornelis Wilhelmus Brands

Wilhelmus van Loon
± 1846-1920
Cornelia Elshout
± 1850-1915

Petrus Cornelis Wilhelmus Brands
± 1911-1954


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1954 lag tussen 5,0 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Amerikaanse actrice, Marilyn Monroe treedt in het huwelijk met de honkballer Joe DiMaggio.
    • 13 februari » Oprichting van de Cypriotische sportclub Apollon Limasol.
    • 14 augustus » Eerste wedstrijd in het betaald voetbal in Nederland gaat tussen Alkmaar '54 en Sportclub Venlo. Het eerste doelpunt wordt gemaakt door Klaas Smit. De wedstrijd eindigt in 3-0 voor de ploeg uit Alkmaar.
    • 5 september » Nabij Shannon Airport in Ierland verongelukt KLM-vlucht 633.
    • 7 oktober » Encycliek Ad Sinarum Gentem van Paus Pius XII aan het Chinese volk over de supranationaliteit van de Kerk.
    • 16 december » Productie van de eerste, synthetische diamant, door Tracy Hall.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brands

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brands.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brands.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brands (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I608008.php : benaderd 12 februari 2026), "Petrus Cornelis Wilhelmus Brands (± 1911-1954)".