Stamboom Eijsermans » Alphonsus Joannes Marcus Cools (1879-1906)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Joannes Marcus Cools 

  • Hij is geboren op 25 april 1879 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 17 juni 1906 in Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.
    Overlijdensakte Alphonsus Joannes Marcus Cools Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1906
    Code TLB_O_1906
    Periode register 1906
    Aktenummer 369
    Diversen Aangegeven door Ludovicus Cools, vader.

    Overledene Alphonsus Joannes Marcus Cools
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 17-06-1906
    Geslacht m
    Leeftijd 27 jaar

    Relatie Joanna Maria Horvers

    Vader Ludovicus Cools

    Moeder Francijna Kurvers
  • Een kind van Ludovicus Cools en Francijna Kurvers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juni 2015.

Gezin van Alphonsus Joannes Marcus Cools

Hij is getrouwd met Joanna Maria Horvers.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1903 te Tilburg, hij was toen 24 jaar oud.

Huwelijksakte Alphonsus Joannes Marcus Cools 06-05-1903 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1903
Code TB_H_1903
Periode register 1903
Aktenummer 66
Plaats Tilburg
Datum 06-05-1903

Bruidegom Alphonsus Joannes Marcus Cools
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 25-04-1879
Leeftijd 24 jaar

Bruid Joanna Maria Horvers
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 08-06-1878
Leeftijd 24 jaar

Vader bruidegom Ludovicus Cools

Moeder bruidegom Francijna Kurvers

Vader bruid Johannes Horvers

Moeder bruid Johanna van Hoof

Kind(eren):



Notities over Alphonsus Joannes Marcus Cools

Alphonsus Joannes Marcus Cools is geboren op 25-04-1879 in Tilburg [bron: Akte 346], zoon van Ludovicus Cools en Francijna Kurvers Alphonsus is overleden op 17-06-1906 in Tilburg, 27 jaar oud [bron: Akte 369]. Alphonsus trouwde, 24 jaar oud, op 06-05-1903 in Tilburg [bron: Akte 66] met Joanna Maria Horvers, 24 jaar oud. Joanna is geboren op 08-06-1878 in Tilburg [bron: Akte 512], dochter van Johannes Horvers en Johanna van Hoof. Joanna is overleden op 20-03-1905 in Tilburg, 26 jaar oud [bron: Akte 200].
Kind van Alphonsus en Joanna:

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Joannes Marcus Cools?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alphonsus Joannes Marcus Cools

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Joannes Marcus Cools

Alphonsus Joannes Marcus Cools
1879-1906

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 april 1879 lag rond de 12,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
    • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
  • De temperatuur op 6 mei 1903 lag tussen 9,0 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (49%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 17 juni 1906 lag tussen 11,6 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cools

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cools.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cools.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cools (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I607382.php : benaderd 27 december 2025), "Alphonsus Joannes Marcus Cools (1879-1906)".