Stamboom Eijsermans » Alphonsus Cornelis Henricu Hoes (1896-????)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Cornelis Henricu Hoes 

  • Hij is geboren op 10 september 1896 in Tilburg.
    Geboorteakte Alphonsus Cornelis Henricus Hoes Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1896
    Code TLB_G_1896
    Periode register 1896
    Aktenummer 970

    Kind Alphonsus Cornelis Henricus Hoes
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 10-09-1896
    Geslacht m

    Vader Johannes Dionisius Hoes

    Moeder Johanna Maria van Bladel
  • Een kind van Johannes Dionisius Hoes en Johanna Maria van Bladel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 juni 2015.

Gezin van Alphonsus Cornelis Henricu Hoes

Hij is getrouwd met Ida Francisca Josephina van Aalen.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1921 te Tilburg, hij was toen 24 jaar oud.

Huwelijksakte Alphonsus Cornelis Henricus Hoes 20-06-1921 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1921
Code TB_H_1921
Periode register 1921
Aktenummer 270
Plaats Tilburg
Datum 20-06-1921

Bruidegom Alphonsus Cornelis Henricus Hoes
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 24 jaar

Bruid Ida Francisca Josephina van Aalen
Geboorteplaats Helmond
Leeftijd 21 jaar

Vader bruidegom Johannes Dionisius Hoes

Moeder bruidegom Johanna Maria van Bladel

Vader bruid Petrus Josephus Hubertus van Aalen

Moeder bruid Johanna Elisabeth van der Heijde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Cornelis Henricu Hoes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alphonsus Cornelis Henricu Hoes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Cornelis Henricu Hoes

Seger Hoes
1821-????

Alphonsus Cornelis Henricu Hoes
1896-????

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 september 1896 lag rond de 17,2 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 20 juni 1921 lag tussen 8,9 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hoes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I607181.php : benaderd 26 december 2025), "Alphonsus Cornelis Henricu Hoes (1896-????)".