Stamboom Eijsermans » Anna Maria "Johanna" van Megen (1797-1863)

Persoonlijke gegevens Anna Maria "Johanna" van Megen 

  • Roepnaam is Johanna.
  • Ze werd gedoopt op 3 augustus 1797 in Oisterwijk.
    RK register 11, pag. 123
    Registernaam doopboek 1765-1810 (RK)
    Periode register 1765-1810
    Religie rk Pagina 123
    Plaats doop Oisterwijk
    Datum doop 03-08-1797
    Kind Anna Maria van Megen
    Vader Michaël van Megen
    Moeder Maria Roosen
    getuige: Joannes van Megen en Anna Roose
    Oisterwijk RK Dopen 1765 - 1810 (GA Tilburg) Rooms-Katholieke parochie (register 11 pg123)
  • Beroepen:
    • Dagloonster.
      1863
    • dienstmeid.
      1833
    • spinster.
      1859
  • Woonachtig: Kerkeind, Oisterwijk.
    1833, 1863
  • Zij is overleden op 30 juli 1863 in Oisterwijk.
    Overledene Anna Maria van Megen
    Datum overlijden 30-07-1863
    Plaats Oisterwijk
    Vader Michiel van Megen
    Moeder Maria Roozen
    Bron Overlijdensregister Oisterwijk 1863
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 5824
    Aktenummer 28
    Akte datum 1863
  • Registratie van overlijden op 30 juli 1863.
  • Een kind van Michiel van Megen en Maria Roosen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 september 2016.

Gezin van Anna Maria "Johanna" van Megen

Zij is getrouwd met N.N. N.N..

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Maria van Megen  1833-1911 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria "Johanna" van Megen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria "Johanna" van Megen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van Megen

Maria Roosen
1766-1839

Anna Maria van Megen
1797-1863


N.N. N.N.
± 1800-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1797 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1797: Bron: Wikipedia
    • 26 februari » De Bank of England geeft het eerste bankbiljet van 1 pond uit.
    • 4 maart » John Adams wordt beëdigd als 2e president van de Verenigde Staten.
    • 12 mei » Napoleon neemt de Republiek Venetië in, wat vanaf 726 een onafhankelijk land was.
    • 11 oktober » Zeeslag bij Kamperduin
    • 22 oktober » Boven Parijs maakt André-Jacques Garnerin de eerste bekende parachutesprong.
    • 31 oktober » Frederika van Baden huwt met koning Gustaaf IV Adolf van Zweden.
  • De temperatuur op 30 juli 1863 lag rond de 12,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Megen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I603299.php : benaderd 27 december 2025), "Anna Maria "Johanna" van Megen (1797-1863)".