Stamboom Eijsermans » Daniel van Beek

Persoonlijke gegevens Daniel van Beek 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2015.

Gezin van Daniel van Beek

Hij is getrouwd met Maria Appolonia Werrens.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Lucia van Beek  1811-1882 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Daniel van Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Daniel van Beek

Daniel van Beek



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Beek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Beek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Beek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Beek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I598819.php : benaderd 30 december 2025), "Daniel van Beek".