Stamboom Eijsermans » Hendrik Adriaens Jochems Ackermans (1631-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Adriaens Jochems Ackermans 


Gezin van Hendrik Adriaens Jochems Ackermans

Hij is getrouwd met Maria Floren.

Toestemming voor het huwelijk is 5 maart 1651 verkregen te Oosterhout.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1651 te Oosterhout.

Breda N373 folio 108,5-12-1682

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Adriaens Jochems Ackermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Adriaens Jochems Ackermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Adriaens Jochems Ackermans

Jochem Ackermans
± 1580-1626

Hendrik Adriaens Jochems Ackermans
1631-????

1651

Maria Floren
± 1630-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Frederik Hendrik (Huis van Oranje) was van 1625 tot 1647 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1631: Bron: Wikipedia
    • 24 november » Nederlanders steken de stad Olinda in brand.
    • 6 december » Venus passeert tussen de Aarde en de zon – en laat daarmee de voorspelling hierover van Johannes Kepler (met een zekere marge van onnauwkeurigheid) uitkomen, waardoor diens model van het zonnestelsel is geverifieerd.
    • 16 december » Grote uitbarsting van de vulkaan Vesuvius.
  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.

Over de familienaam Ackermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I598143.php : benaderd 30 december 2025), "Hendrik Adriaens Jochems Ackermans (1631-????)".