Stamboom Eijsermans » Emile Josephus van Herk (1901-1978)

Persoonlijke gegevens Emile Josephus van Herk 


Gezin van Emile Josephus van Herk

Hij is getrouwd met Catharina Maria Petronella Staps.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1932 te Tilburg, hij was toen 30 jaar oud.

Huwelijksakte Emile Josephus van Herk 07-06-1932 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1932
Code TB_H_1932
Periode register 1932
Aktenummer 205
Plaats Tilburg
Datum 07-06-1932

Bruidegom Emile Josephus van Herk
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 26 jaar

Bruid Catharina Maria Petronella Staps
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 31 jaar

Vader bruidegom Josephus Leonardus van Herk

Moeder bruidegom Norbertina Joanna Maria Louisa van der Borght

Vader bruid Petrus Wilhelmus Staps

Moeder bruid Maria Elisabeth Mols

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emile Josephus van Herk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emile Josephus van Herk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emile Josephus van Herk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 augustus 1901 lag tussen 14,8 °C en 29,7 °C en was gemiddeld 21,5 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (62%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
  • De temperatuur op 7 juni 1932 lag tussen 3,3 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
  • De temperatuur op 13 augustus 1978 lag tussen 12,1 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Ted Bundy dringt 's nachts een studentenhuis in Tallahassee, Florida binnen en valt vier studentes aan, waarvan er twee de aanval niet overleven. In 1979 wordt hij op basis van forensisch bewijs in deze moordzaak ter dood veroordeeld.
    • 3 maart » Premier Ian Smith sluit een akkoord met drie gematigde nationalistische bewegingen over de overgang naar een zwart meerderheidsbewind in Rhodesië per eind 1978.
    • 5 april » Het Nederlands voetbalelftal wint in Tunis met 4-0 van Tunesië in de voorbereiding op het WK voetbal 1978 in Argentinië. Debutant Dick Nanninga scoort twee keer. Andere debutanten zijn Arnold Mühren en Piet Wildschut.
    • 3 mei » De eerste spam via de mail is verstuurd.
    • 16 juni » De film Grease komt uit.
    • 14 november » De Europese Investeringsbank (EIB) steekt ruim 68 miljoen gulden in een dwars door Joegoslavië aan te leggen autoweg, die 1163 kilometer lang wordt en tegen 1990 gereed moet zijn.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Herk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Herk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Herk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Herk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I59714.php : benaderd 17 oktober 2026), "Emile Josephus van Herk (1901-1978)".