Stamboom Eijsermans » Catharina Petronella Antonetta Willemen (± 1911-)

Persoonlijke gegevens Catharina Petronella Antonetta Willemen 


Gezin van Catharina Petronella Antonetta Willemen

Zij is getrouwd met Franciscus Josephus Cornelius Maria van Woerkom.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1933 te Tilburg.

Huwelijksakte Franciscus Josephus Cornelius Maria van Woerkom 16-08-1933 Tilburg

GemeenteTilburg
Archiefnummer16
RegisternaamHuwelijksregister 1933
CodeTB_H_1933
Periode register1933
Aktenummer353
PlaatsTilburg
Datum16-08-1933

BruidegomFranciscus Josephus Cornelius Maria van Woerkom
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd27

BruidCatharina Petronella Antonetta Willemen
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd22

Vader bruidegomJosephus van Woerkom

Moeder bruidegomCornelia Wilhelmina Janssen

Vader bruidAdrianus Jacobus Willemen

Moeder bruidJohanna Catharina Segers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Petronella Antonetta Willemen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Petronella Antonetta Willemen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Petronella Antonetta Willemen

Catharina Petronella Antonetta Willemen
± 1911-????

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1933 lag tussen 12,0 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 19,4 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
    • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
    • 10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.

Over de familienaam Willemen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Willemen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Willemen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Willemen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I596629.php : benaderd 27 december 2025), "Catharina Petronella Antonetta Willemen (± 1911-)".