Stamboom Eijsermans » Johanna Vos (± 1912-)

Persoonlijke gegevens Johanna Vos 


Gezin van Johanna Vos

Zij is getrouwd met Cornelis Joannes Petrus Mommers.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1932 te Tilburg.

Huwelijksakte Cornelis Joannes Petrus Mommers 26-10-1932 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
RegisternaamHuwelijksregister 1932
CodeTB_H_1932
Periode register1932
Aktenummer471
PlaatsTilburg
Datum26-10-1932

BruidegomCornelis Joannes Petrus Mommers
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd21 jaar

BruidJohanna Vos
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd20 jaar

Vader bruidegomadrianus Josephus Mommers

Moeder bruidegomJohanna Maria van de Sande

Vader bruidTheodorus Joannes Vos

Moeder bruidTheresia Maria Josepha Snellen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Vos


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1932 lag tussen 8,5 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 15,9 mm neerslag gedurende 8,6 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.

Over de familienaam Vos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I595831.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna Vos (± 1912-)".