Gezin van Jacoba Martina Cornelia Hogers (Geboren op 29 september 1931 Waalre. Overleden op 4 januari 2015 Eersel) Hogers
Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Martina Cornelia Hogers (Geboren op 29 september 1931 Waalre. Overleden op 4 januari 2015 Eersel) Hogers? De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!
Tijdbalk Jacoba Martina Cornelia Hogers (Geboren op 29 september 1931 Waalre. Overleden op 4 januari 2015 Eersel) Hogers
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie.
Gebruikte symbolen: grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Martina Cornelia Hogers (Geboren op 29 september 1931 Waalre. Overleden op 4 januari 2015 Eersel) Hogers
De temperatuur op 29 september 1931 lag tussen 6,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
Dag van overlijden 4 januari 2015
De temperatuur op 4 januari 2015 lag tussen -0,3 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (72%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
6 februari » De Zuid-Afrikaanse schrijver André Brink overlijdt op 79-jarige leeftijd aan boord van een KLM-vlucht van Amsterdam naar Kaapstad.
20 april » De koning van de Zoeloes, Goodwill Zwelithini, roept op tot kalmte in Zuid-Afrika nadat zeven mensen het leven hebben verloren bij xenofobe rellen.
3 augustus » In Alphen aan den Rijn vallen twee bouwkranen met brugdeel om op vier huizen, een café en twee winkels, een hond komt daarbij om het leven en er is een lichtgewonde.
4 oktober » In sportpaleis Ahoy verliezen de Nederlandse volleybalsters in de finale van het Europees kampioenschap met 3-0 van titelverdediger Rusland.
3 november » Koning Willem-Alexander heeft de nieuwe staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu, Sharon Dijksma, en de nieuwe staatssecretaris van Economische Zaken, Martijn van Dam, beëdigd nadat een week eerder Wilma Mansveld aftrad.
18 december » Het Nederlands handbalteam haalt voor het eerst in de geschiedenis een finale van een WK. In Herning werd Polen verslagen, na gestunt te hebben tegen de Fransen. De finale in Denemarken van het Wereldkampioenschap gaat het spelen tegen Noorwegen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I595578.php : benaderd 29 december 2025), "Jacoba Martina Cornelia Hogers (Geboren op 29 september 1931 Waalre. Overleden op 4 januari 2015 Eersel) Hogers (1931-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.