Stamboom Eijsermans » Joannes Antonius Maria Bruijnings (1893-????)

Persoonlijke gegevens Joannes Antonius Maria Bruijnings 

  • Hij is geboren op 22 juni 1893 in Tilburg.
    Geboorteakte Joannes Antonius Maria Bruijnings Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1893
    Code TLB_G_1893
    Periode register 1893
    Aktenummer 606

    Kind Joannes Antonius Maria Bruijnings
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 22-06-1893
    Geslacht m

    Vader Adrianus Bruijnings

    Moeder Maria Anna Elisabeth van der Vranden
  • Een kind van Adrianus Bruijnings en Maria Anna Elisabeth van der Vranden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 maart 2015.

Gezin van Joannes Antonius Maria Bruijnings

Hij is getrouwd met Cornelia Petronella Spanings.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1920 te Oosterhout, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Joannes Antonius Maria Bruijnings 29-07-1920 Oosterhout
Gemeente Oosterhout
Brontype boek
Archiefnummer 2004
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand in Oosterhout
Registernaam Huwelijksregister 1920
Code OTH_H_1920
Periode register 1920
Aktenummer 75
Plaats Oosterhout
Datum 29-07-1920

Bruidegom Joannes Antonius Maria Bruijnings
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 27

Bruid Cornelia Petronella Spanings
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23

Vader bruidegom Adrianus Bruijnings

Moeder bruidegom Maria Anna Elisabeth van der Vranden

Vader bruid Alphonsus Johannes Spanings

Moeder bruid Adriana Weterings

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Antonius Maria Bruijnings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Antonius Maria Bruijnings

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Antonius Maria Bruijnings

Dimphna Wens
± 1817-1873

Joannes Antonius Maria Bruijnings
1893-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juni 1893 lag rond de 13,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
  • De temperatuur op 29 juli 1920 lag tussen 9,2 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bruijnings


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I594762.php : benaderd 12 februari 2026), "Joannes Antonius Maria Bruijnings (1893-????)".