Stamboom Eijsermans » Maria Cornelia van Oosterhout (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia van Oosterhout 


Gezin van Maria Cornelia van Oosterhout

Zij is getrouwd met Cornelis Jacobus van Oosterhout.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1928 te Hoeven.

Huwelijksakte Cornelis Jacobus van Oosterhout 23-04-1928 Hoeven
Gemeente Hoeven
Brontype microfiche
Archief Regionaal Archief West-Brabant
Registernaam Huwelijksregister 1928
Periode register 1928
Aktenummer 8
Plaats Hoeven
Datum 23-04-1928

Bruidegom Cornelis Jacobus van Oosterhout

Vader bruidegom Johannes van Oosterhout

Moeder bruidegom Johanna Houtepen

Bruid Maria Cornelia van Oosterhout

Vader bruid Pieter van Oosterhout

Moeder bruid Maria Catharina Lijssen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia van Oosterhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Cornelia van Oosterhout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia van Oosterhout


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1928 lag tussen -0,8 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.

Over de familienaam Van Oosterhout


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I593596.php : benaderd 12 februari 2026), "Maria Cornelia van Oosterhout (± 1900-)".