Stamboom Eijsermans » Norbertus Aloijsius van Lieshout (1893-1947)

Persoonlijke gegevens Norbertus Aloijsius van Lieshout 

  • Hij is geboren op 15 november 1893 in Tilburg.
    Geboorteakte Norbertus Aloijsius van Lieshout Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1893
    Code TLB_G_1893
    Periode register 1893
    Aktenummer 1118

    Kind Norbertus Aloijsius van Lieshout
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 15-11-1893
    Geslacht m

    Vader Augustinus Franciscus van Lieshout

    Moeder Johanna Vissers
  • Hij is overleden op 14 februari 1947 in Tilburg, hij was toen 53 jaar oud.
    Bidprentje Norbertus Aloysius van Lieshout
    Brontype Bidprentje
    Archiefnummer 410
    Registernaam Bidprentjes - Letter L
    Periode register 1763-2014

    Overledene Norbertus Aloysius van Lieshout
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 15-11-1893
    Datum overlijden 14-02-1947
    Geslacht m

    Relatie Hendrika Govers
    Geslacht v
  • Een kind van Augustinus Franciscus van Lieshout en Johanna Vissers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 augustus 2023.

Gezin van Norbertus Aloijsius van Lieshout

(1) Hij is getrouwd met Geertruida Valk.

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1912 te Den Ham, hij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. N.N. van Lieshout  1914-1914


(2) Hij is getrouwd met Hendrika Govers.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1923 te Loon op Zand, hij was toen 29 jaar oud.

Huwelijksakte Norbertus A van Lieshout 29-10-1923 Loon op Zand
Gemeente Loon op Zand
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1923 (geen scan, wel index)
Code LZ_H_1923
Periode register 1923
Plaats Loon op Zand
Datum 29-10-1923
Diversen huwelijksakte

Bruidegom Norbertus A van Lieshout

Bruid Hendrika Govers

Vader bruidegom

Moeder bruidegom

Vader bruid

Moeder bruid

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(3) Hij is getrouwd met Catharina Christina Bollen.

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1944 te Tilburg, hij was toen 50 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1944
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 22-02-1944Plaats: Tilburg
Bijzonderheden:
Weduwnaar van Geertrida Valk en van Hendrika Govers.

Vader van de bruidegom
Augustinus Franciscus van Lieshout
Moeder van de bruidegom
Johanna Vissers
Bruidegom
Norbertus Aloijsius van Lieshout
leeftijd 50, geboren te Tilburg
Bruid
Catharina Christina Johanna Bollen
leeftijd 45, geboren te Didam
Vader van de bruid
Hendrikus Bollen
Moeder van de bruid
Frederica Johanna Gerharda Stevens
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1944, archiefnummer 1297, inventarisnummer 2374, aktenummer 83
Gemeente: Tilburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Norbertus Aloijsius van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Norbertus Aloijsius van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Norbertus Aloijsius van Lieshout


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1893 lag rond de 6,0 °C. Er was 5 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
  • De temperatuur op 22 februari 1944 lag tussen -2,6 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 29 juni » WO II: de Franse havenstad Cherbourg wordt veroverd door Amerikaanse troepen. In Rillieux-la-Pape worden 7 joden vermoord door nazi-collaborateur Paul Touvier.
    • 17 september » Britse grondtroepen steken bij Lommel de grens over en paratroepen landen bij Eindhoven, Son, Nijmegen en Arnhem, als onderdeel van Operatie Market Garden.
    • 30 oktober » De gaskamers van Auschwitz worden voor de laatste keer gebruikt.
    • 30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
    • 7 november » Franklin D. Roosevelt wordt voor een vierde termijn als president van de VS gekozen, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
    • 29 november » Albanië wordt bevrijd van bezetting door Duitsland.
  • De temperatuur op 14 februari 1947 lag tussen -5,0 °C en -1,9 °C en was gemiddeld -3,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 2,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
    • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
    • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
    • 30 december » Koning Michael van Roemenië doet afstand van de troon, onder druk van de communisten, aldus de verklaring die hij aflegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lieshout


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I592075.php : benaderd 11 oktober 2026), "Norbertus Aloijsius van Lieshout (1893-1947)".