Stamboom Eijsermans » Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben (± 1893-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben 


Gezin van Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben

Hij is getrouwd met Henrica Adriana Francisca van Casteren.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1923 te Tilburg.

Huwelijksakte Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben 30-04-1923 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1923
CodeTB_H_1923
Periode register1923
Aktenummer127
PlaatsTilburg
Datum30-04-1923

BruidegomJohannes Cornelius Antonius Maria Hoeben
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd30 jaar

BruidHenrica Adriana Francisca van Casteren
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd32 jaar

Vader bruidegomJan Mathijs Hubert Hoeben

Moeder bruidegomJoanna Maria Beelen

Vader bruidJohannes van Casteren

Moeder bruidAdriana Cornelia Ketelaars

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben

Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben
± 1893-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 1923 lag tussen 6,7 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 2,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).

Over de familienaam Hoeben

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoeben.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoeben.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoeben (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I592014.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes Cornelius Antonius Maria Hoeben (± 1893-????)".