Stamboom Eijsermans » Maria Anna Donders

Persoonlijke gegevens Maria Anna Donders 


Gezin van Maria Anna Donders

Zij is getrouwd met Cornelius van den Broek.

Zij zijn getrouwd op 28 juni 1905 te Tilburg.

Huwelijksakte Cornelius van den Broek 28-06-1905 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1905
CodeTB_H_1905
Periode register1905
Aktenummer168
PlaatsTilburg
Datum28-06-1905
DiversenErkend dochter Cornelia Hendrica Jacoba geboren 21 november 1904 te Tilburg.

BruidegomCornelius van den Broek
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd28 jaar

BruidMaria Anna Donders
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd24 jaar

Vader bruidegomGerardus van den Broek

Moeder bruidegomAnna Cornelia Maes

Vader bruidMarinus Donders

Moeder bruidCatharina van den Berg

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna Donders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna Donders


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1905 lag tussen 11,8 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.

Over de familienaam Donders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Donders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Donders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Donders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I591836.php : benaderd 28 december 2025), "Maria Anna Donders".